Lut 2019
Startujemy

Od dzisiaj witryna informacyjna ZKwP.info dostępna jest w domenie publicznej pod adresami:

http://zkwp.info – który otwiera stronę główną;

http://zkwp.eu – który otwiera stronę wyboru wszystkich wpisów w układzie chronologicznym bez podziału na działy tematyczne;

http://zkwp.blog – adres otwierający uproszczoną wersję witryny, w zasadzie tekstową, z ograniczeniem do minimum grafiki, zawierającą jedynie bieżące wpisy. Tę wersję witryny uruchomiliśmy dodatkowo, dla osób, które chcą śledzić bieżące wpisy, nie mając cierpliwości do oglądania multimediów.

Jesteśmy także obecni na facebook’u pod adresem:

https://www.facebook.com/zkwp.info/

Chciałbym podziękować osobom, dzięki którym ta witryna zaistniała.

Panu Profesorowi Andrzejowi Kaźmierskiemu i Prezydium ZG ZKwP za wyrażenie zgody na jej uruchomienie.

Mojemu wieloletniemu współpracownikowi, od lat zaangażowanemu w moje projekty internetowe Kol. Adamowi Klimowskiemu, który z cierpliwością pomaga mi w tych warstwach programowania, gdzie moje umiejętności nie sięgają.

Bardzo dziękuję Członkom ZKwP z fejsbookowych grup dyskusyjnych, którzy przez kilka ostatnich dni mieli możność testowania witryny i wskazali nam błędy, poddali krytyce niektóre pomysły, przyczynili się do poprawienia haseł na slajdach.

Dziękuję tym, którzy z życzliwością polubili naszą witrynę, zwłaszcza tym osobom, które nawiązały z nami kontakt i zaoferowały pomoc w prowadzeniu witryny, zarówno techniczną, przy korekcie tekstów, jak i merytoryczną przy sprawdzaniu wpisów. Liczymy na dalszą współpracę.

Z doświadczenia wiemy, że obecnie bez mała 80% odwiedzin witryny, to odwiedziny ze smartfonów. To jeden z powodów dla których zdecydowaliśmy się na prowadzenie dodatkowej uproszczonej witryny http://zkwp.blog, która na smartfonach działa po prostu szybciej niż witryna graficzna. Zachęcamy wszystkich do umieszczenia na ekranach początkowych swoich urządzeń mobilnych ikony otwierającej nasze strony. Jak to zrobić wyjaśniliśmy we wpisie Do Posłów.

Dla Pań Posłanek i Panów Posłów uruchomiliśmy specjalny wybór wpisów z różnych działów tematycznych.

Zachęcamy i prosimy Członków Związku Kynologicznego w Polsce o promowanie witryny ZKwP.info – Pies rasowy; umieszczajcie Państwo linki do witryny na swoich profilach fb, a jeśli znacie osobiście swoich przedstawicieli w Sejmie, rekomendujcie im tę stronę w mailu, lub esemes’em.

Jesteśmy świadomi, że nasza witryna może jeszcze zawierać błędy. Będziemy je poprawiali. Ale nie ma na co czekać. Proces legislacyjny jest w toku.

(jmm)